بیجار، رتبه دوم مسابقات فوتسال سازمان های حمل ونقل همگانی کشور

رحله کشوری مسابقات فوتسال سازمان های حمل ونقل همگانی کشور برگزار شد

اقبالیه، فاتح مسابقات فوتسال سازمان های حمل ونقل همگانی کشور
تیم های سازمان های حمل و نقل همگانی شهرهای بیجار و بروجن در سکوی دوم و سوم قرار گرفتند و تیم تویسرکان نیز عنوان تیم چهارم این‌دوره از مسابقات را کسب کرد.

برای اولین بار در کشور، مسابقات فوتسال مرحله کشوری سازمان‌های حمل ونقل همگانی کشور به مناسبت گرامیداشت 26 آذر روز حمل و نقل و رانندگان برگزار شد.

چهارشنبه 29 آذر-  مراسم افتتاحیه:

مراسم افتتاحیه مسابقات کشوری سازمان های حمل ونقل همگانی با حضور عبداله جلالی قائم مقام ستاد مدیریت و حمل ونقل سوخت کشور، رسول عباسی مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک  شهری، سعید قیصرمدیرعامل اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور، نوری‌پور فرماندار شهر خرمدره ، زارع پور شهردار خرمدره، محمودی فرد مدیرکل دفتر امور شهری شوراهای استانداری زنجان و تعدادی ازمقامات محلی و استانی  در سالن  سه هزار نفری شهدای خرمدره راس ساعت 9 صبح  برگزار شد.

در این مراسم،  عبداله جلالی قائم مقام ستاد مدیریت و حمل ونقل سوخت کشور طی سخنانی روز حمل و نقل و رانندگان را تبریک گفت و سپس در خصوص آثار فردی و جمعی ورزش سخن گفت و اذعان داشت: حفظ سلامتی و نشاط در میان رانندگان حوزه حمل و نقل درون‌شهری،  تاثیر مستقیمی در شادابی و طراوت در میان شهروندان خواهد داشت.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد که برگزاری این دوره مسابقات ، فرصتی مغتنم برای تبادل نظر در حوزه حمل و نقل و آگاهی  از آخرین برنامه‌ها و اقدامات این حوزه باشد.

روز اول مسابقات
در اولین روز مسابقه و در اولین رویارویی ، تیم میزبان” تیم فوتسال سازمان حمل و نقل همگانی شهر خرمدره و حومه”  به مصاف تیم منتخب استان البرز  ” تیم فوتسال سازمان حمل و نقل همگانی شهر محمدشهر و حومه”  رفت که این مسابقه به سود تیم سازمان حمل ونقل همگانی شهر خرمدره به پایان رسید .

گفتنی است در اولین روز مسابقات،  16 تیم شامل تیم های سازمان های حمل و نقل همگانی شهرهای نکا – ماهدشت – بیجار – بروجن – مشکین شهر- تویسرکان – بهشهر – گناباد- اقبالیه – خمین – نورآباد – چهار دانگه- رودهن – لاهیجان خرمدره  و محمد شهر در قالب 6 گروه  رقابت های خود را آغاز نمودند و هر تیم دو بازی انجام داد .

 

در پایان دور مقدماتی مسابقات که توسط  هیات داوران مورد تائید  سوت زده شد، 6 تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند و همچنین  بنا به تصمیم کمیته داوران، دو تیم نیز که با کسب بالاترین امتیاز  در رده دوم گروه ها قرار گرفته بودند،  جواز حضور در این مرحله را نیز کسب کردند و بدین ترتیب 8 تیم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

 

پنج شنبه 30 آذرماه
صبح  این روز 8 تیم راه یافته به این مرحله  طبق قرعه کشی صورت گرفته در حضور سرپرستان تیمها  با هم به  رقابت پرداخته و تیمهای بیجار ، بروجن ، اقبالیه و تویسرکان به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.عصر پنج شنبه در بازیهای نیمه نهایی تیم فوتسال اقبالیه با نتیجه 9 بر 5 تیم بروجن را از پیش رو برداشت و تیم فوتسال بیجار نیز با نتیجه 2 بر 1 از سد تیم تویسرکان گذشت.
جمعه- اول دی – روز اختتامیه:
در بازی های رده بندی نیز که با شور و نشاط خاصی، روز جمعه اول دی ماه برگزار شد، تیم بروجن با نتیجه 3 بر 1 از سد تویسرکان گذشت و در بازی نهایی تیم اقبالیه در یک بازی برتر و با نتیجه 3 بر 1 از سد تیم بیجار گذشت و بدین ترتیب به مقام قهرمانی اولین دوره مسابقات فوتسال کشوری سازمان های حمل و نقل همگانی دست یافت و تیم های بیجار، بروجن نیز به ترتیب، کاپ تیم دوم و سوم را با خود به خانه بردند و همچنین تیم سازمان حمل و نقل همگانی شهر تویسرکان و حومه در جایگاه چهارم ایستاد.
لازم به ذکر است در این دوره از مسابقات خلیل نوروزی به عنوان نماینده اتحادیه و مسئول برگزاری مسابقات، هوشنگ حیدری ناظر  مسابقات و یاور نوری به عنوان نماینده ویژه مدیرعامل و مسئول پذیرش تیم ها از سوی اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور حضور داشتند.
در پایان اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشوراز زحمات و تلاش‌های  سازمان حمل و نقل همگانی شهر خرمدره و حومه که برای برگزاری هر چه  باشکوه تر این مسابقات تقدیر و تشکر می نماید.

 

لازم به ذکر است؛ به زودی مشروح گزارش ، نتایج جدول و نام مدیرعاملان حاضر، سرپرست تیم ها و بازیکنان این مسابقات درج خواهد شد.