All for Joomla All for Webmasters

بازدید رئیس شورای اسلامی و شهردار شهربیجار از سازمان حمل و نقل همگانی

w

بازدید رئیس شورای اسلامی  و شهردار شهربیجار از سازمان حمل و نقل همگانی

رئیس شورای اسلامی شهر بیجار به همراه شهردار و مسئول حراست شهرداری از سازمان حمل و نقل همگانی شهر بیجار و حومه بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل همگانی شهربیجار و حومه، دیروز صبح ایوب سالاروندیان و عزیزالله افشار و منصور بهرامی در محل سازمان حمل و نقل همگانی شهربیجار حضور یافتند و از نزدیک عملکرد این سازمان را مورد ارزیابی قرار دادند.

سالاروندیان در جمع کارکنان این سازمان از عملکرد آنها در سال ۹۴ ابراز خرسندی کرد و گفت: سازمان حمل و نقل همگانی شهر بیجار یکی از سازمان های فعال و پرتلاش شهرداری می باشد و این نشان از توان بالای مدیرعامل و کارکنان این سازمان است.

وی بعد از ارزیابی عملکرد سازمان و نظارت بر ریز فعالیت های انجام شده توسط پرسنل بیان داشت: این سازمان وظایف خود را به نحو احسن انجام داده و وضعیت مطلوبی دارد و جادارد که از تمامی کارکنان سازمان تقدیر و تشکر به عمل آید.

رئیس شورای اسلامی شهر بیجار به نقاط قوت و ضعف سازمان اشاره کرد و گفت: امیدواریم که در سال جاری این سازمان بتواند مانند گذشته فعالیت خود را ادامه دهد و اندک نقاط ضعف خود را نیز اصلاح نماید.

عزیزالله افشار، شهردار شهر بیجار نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل این سازمان عنوان کرد: وضعیت عملکرد سازمان در حد قابل قبولی می باشد و پرسنل باید بکوشند که در سال جاری به وضعیت خیلی خوب ارتقاء یابند.

درادامه محمود الوندیان مدیر عامل سازمان مشکلات این سازمان را تشریح کرد و اظهار داشت: پرسنل این سازمان به صورت تمام وقت در خدمت مردم می باشند و همشهریان محترم می توانند در طول شبانه روز شکایات، انتقادات و پیشنهادات خود را با شماره ۱۳۳ با ما در میان بگذارند.

وی به مشکلات رانندگان تاکسی نیز اشاره کرد و پیشنهاد داد که در صورت صلاح دید یک سانس استخر برای رانندگان در نظر گرفته شود و همچنین افزایش نرخ کرایه تاکسی را به شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر پیشنهاد داد و نیز خواستار آسفالت ورودی جایگاه های cng  شد.

پرسنل سازمان نیز ضمن تقدیر و تشکر از ریاست محترم شورای اسلامی شهربیجار و شهردار این شهر، از مدیرعامل سازمان ابراز رضایت و تشکر کردند و هرکدام به بیان خواسته ها و مشکلات خود پرداختند.

در پایان منصور بهرامی مسئول حراست شهرداری نیز سخنانی را ایراد کرد و طی آن خواستار برخورد قانون مند همراه با ملایمت و خوش اخلاقی پرسنل سازمان با مردم و رانندگان ناوگان حمل ونقل شد.

 

ww

www