• اتحادیه حمل و نقل
  • Error
  • Error
  • استانداری

  RSS Error: A feed could not be found at http://bijar.ir/DesktopModules/News/NewsXml.aspx?&mid=13906&CategoryID=0&wVersion=Staging&tabID=1&Lang=fa-IR&site=BijarPortal&pTitle=%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C&IsInArchiveMode=False&ArchiveCategory=1&ArchiveYear=2013&ArchiveMonth=1. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

  RSS Error: A feed could not be found at https://bijartaxi.ir/rss/rss3.php. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

 • مسئول حراست شهرداری بیجار: فعالیت انتخاباتی در ساعات اداری ممنوع می باشد

  مسئول حراست شهرداری بیجار:

  photo_2016-02-13_13-34-02

  فعالیت انتخاباتی در ساعات اداری ممنوع می باشد

  مسئول حراست شهرداری بیجارگفت: پرسنل شهرداری وواحدهای تابعه آن درساعات اداری حق فعالیت انتخاباتی ندارند.

  به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل همگانی شهربیجار و حومه، امروز صبح در جلسه ای که با حضور مسئول حراست شهرداری بیجار و کارکنان سازمان حمل ونقل همگانی شهربیجارو درمحل سازمان تشکیل شد، منصوربهرامی ضمن تاکید برحضور پر شور در انتخابات گفت: فعالیت انتخاباتی کلیه پرستل شهرداری در ساعات اداری ممنوع می باشد.

  مسئول حراست شهرداری بیجار گفت : وظیفه همه ما این است که با تشویق و راهنمایی مردم زمینه حضور حداکثری  را در انتخابات فراهم کنیم تا شاهد مشارکت مردمی در این اتفاق بزرگ باشیم.

  منصور بهرامی به اهمیت شرکت در انتخابات اشاره کرد و گفت: پرشور کردن زمینه حضور در عرصه انتخابات مختص به یک قشر خاص نیست و باید روشنگری ها و تشویق ها ازطرف همه مردم وجود باشد و همچنین باید این موضوع در بین همکاران  مبنی بر اهمیت و فواید حضور گفته شود و امیدواریم شاهد حضور گسترده و آحاد جامعه در انتخابات 94 باشیم .

  وی گفت: البته کارکنانشهرداری و سازمان حمل ونقل همگانی شهربیجار نیز مانند سایر مردم می توانند برای کاندیدایی تبلیغ کنند اما نه در وقت اداری و رسمی و نه به وسیله امکانات دولتی که در اختیار دارند ، آنها می توانند در ساعات غیراداری فعالیت انتخاباتی داشته باشند و برای کاندیدای مورد علاقه خود کار کنند .

  مسئول حراست شهرداری با اعلام اینکه فعالیت انتخاباتی کارکنان سازمان حمل ونقل همگانی شهر بیجار در خارج از وقت اداری ممنوع نیست اظهار کرد: حضور کارکنان این سازمان به عنوان اشخاص حقیقی و بدون طرح و استفاده از عنوان سازمانی در محافل انتخاباتی مجاز است.

  منصور بهرامی تصریح کرد: پرسنل این سازمان و شهرداری به هیچ عنوان حق ندارند دروقت اداری و از امکانات‌ بیت المال به نفع یا ضرر کاندیدایی استفاده کنند و درصورت مشاهده چنین مواردی حتما با آنها برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

  photo_2016-02-13_13-33-55