کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

قیصر مدیرعامل اتحادیه از تاکید قوه قضاییه در اجرای طرح ساماندهی هویتی رانندگان تاکسی و آژانس‌ها خبر داد

كسب رتبه ی برتر كشوری در زمینه « عمران شهری و توسعه و مشاركت ها » و « حمل و نقل » توسط سازمان حمل ونقل همگانی وشهرداری بیجار
اسفند ۹, ۱۳۹۳
بازرسی از آژانس های سطح شهر
اسفند ۱۲, ۱۳۹۳

قیصر مدیرعامل اتحادیه از تاکید قوه قضاییه در اجرای طرح ساماندهی هویتی رانندگان تاکسی و آژانس‌ها خبر داد

طرح ساماندهی هویتی تاکسی و موسسه‌های اتومبیل کرایه باید ظرف حداکثر سه ماه آینده انجام شود.

سعید قیصر مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور از اجرای طرح ساماندهی هویتی رانندگان تاکسی و موسسات اتومبیل کرایه (آژانس های تاکسی تلفنی) خبر داد و گفت: ظرف حداکثر سه ماه آینده باید از طریق نصب کارت «احراز هویت راننده» به صورت برچسب و الصاق به شیشه یا نصب بر روی داشبورد خودرو اقدام شود.

وی با بیان این مطلب که طرح ساماندهی هویتی تاکسی و موسسه‌های اتومبیل کرایه با همکاری قوه قضاییه و وزارت کشور انجام می‌شود، تصریح کرد: مشخصات کارت هویت می‌تواند شامل «محل الصاق عکس»، «نام و نام خانوادگی»، «کدراننده» و اعلام «شماره تلفن سه رقمی» جهت انتقال گزارش مردمی از عملکرد راننده می‌باشد.

مدیرعامل اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور با اشاره به نامه شماره 7066/800/9000 معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: با اجرای این طرح همانطور که در نامه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع قوه قضائیه نیز به اجرای آن تاکید شده است، از وقوع جرایم و تخلفات احتمالی پیشگیری می‌شود.

وی همچنین در ادامه افزود: با عملیاتی شدن این طرح، رانندگان شریفی که با رعایت قوانین و مقررات و آموزه های اخلاقی و دینی، وظایف خود را انجام می دهند از طریق تماس‌های مردمی، شناسایی و مورد تشویق قرار خواهند گرفت.

این مقام مسئول تاکید کرد: در سازمان های حمل و نقل همگانی و واحدهای تاکسیرانی در شهرداری‌های با جمعیت کمتر از یکصدهزارنفر می‌بایستی با برنامه ریزی، اعلام فراخوان و اطلاع‌رسانی نسبت به دریافت اطلاعات و مدارک از رانندگان تاکسی و آژانس ها اقدام شود.

دیدگاه ها بسته شده است