All for Joomla All for Webmasters

چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری ها اسفندماه برگزار می شود

چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری ها اسفندماه برگزار می شود
معاون پشتیبانی و توسعه منابع سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از برگزاری چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری های کشور طی روزهای دوم تا پنجم اسفندماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، محمد امامی امین با بیان خبر فوق گفت : این نمایشگاه با هدف آگاهی عموم مردم ، سازمان ها و متخصصان با ابعاد مختلف حوزه کاری شهرداری ها و انتقال تجربیات آنها با یکدیگر و معرفی آخرین تجهیزات و ماشین آلات موردنیاز مدیریت شهری برگزار می شود.

رئیس ستاد همایش ها و نمایشگاه های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محورهای برپائی این نمایشگاه را حمل ونقل شهری ، خدمات شهری ، مبلمان شهری ، عمران و توسعه شهری ، مدیریت پسماند ، فضای سبز ، مدیریت بحران ، شهرداری الکترونیک ، ماشین آلات و تجهیزات و آموزش و پژوهش شهری برشمرد و گفت : در این نمایشگاه دستاوردهای شهرداری های کشور در معرض دید شهروندان قرار می گیرد.

امامی امین همچنین اظهار کرد : حضور شهرداری ها در کنار یکدیگر در چنین نمایشگاه های تخصصی و بحث و تبادل نظر آنها در خصوص مباحث عمده ای نظیر ارتقای شاخص های توسعه شهری ، شناسائی درآمدهای پایدار و ‌توسعه زیرساختهای شهری می تواند نقاط قوت و ضعف شهرداری ها را تا حدود زیادی برای آنها مشخص سازد.

وی افزود : سعی می کنیم در این نمایشگاه دستاوردهای برتر و ابتکارات شهرداری ها به مجموعه دست اندرکاران مدیریت شهری معرفی شود و امیدواریم با تلاش و مساعدت همه مسئولان در این نمایشگاه به اهداف مورد نظر که همان ارائه خدمات بهتر به جامعه می باشد ، دست پیدا کنیم .

علاقه مندان برای آگاهی از اطلاعات بیشتر این نمایشگاه می توانند به نشانی  http://imox.ir/ مراجعه نمایند.