All for Joomla All for Webmasters

تاکید سعید قیصر بر ضرورت ارتقاء آگاهی و دانش تخصصی مدیران و برنامه‌ریزان حمل و نقل شهری

تاکید سعید قیصر بر ضرورت ارتقاء آگاهی و دانش تخصصی مدیران و برنامه‌ریزان حمل و نقل شهری

مدیریت شهری توانمند در سایه حمل و نقل پویا شکل خواهد گرفت

امروز چهارمین مرحله از سومین دوره آموزشی مدیران و کارشناسان حمل ونقل همگانی کشور ویژه استان های اصفهان،یزد، چهارمحال و بختیاری – وکهکیلویه و وبویراحمد برگزار شد.

در این دوره آموزشی که با حضور مسوولین کشوری و استانی در فولادشهر برگزار گردید، سعید قیصر مدیر عامل اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور ضمن مثبت ارزیابی نمودن دورههای آموزشی تخصصی در حوزه حمل ونقل و ترافیک اظهار داشت: آموزش در حوزه حمل و نقل عمومی از ضروریات می باشد.

وی در ادامه افزود: در حالی که توسعه و مدیریت شهری توانمند در سایه حمل و نقل پویا شکل خواهد گرفت و این مهم نیازمند ارتقاء آگاهی و دانش تخصصی مدیران و برنامهریزان حمل و نقل شهری است.

قیصر با تاکید بر ضرورت ارتقاء آگاهی و دانش تخصصی مدیران و برنامه‌ریزان حمل و نقل شهری ، اظهار داشت: عملکرد سازمان‌ها و واحدهای حمل و نقل همگانی شهرداری ها به صورت مستقیم و غیر مستقیم در کیفیت زندگی مردم اثرگذار است و قطعا در پیشگیری از مهاجرت ها و رونق اقتصادی شهرهای باجمعیت کمتر از یکصدهزار نفر، نقش مهمی را ایفا می کند.

مدیر عامل اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور در ادامه تصریح نمود: تجهیز و نگهداری ناوگان عمومی اعم از تاکسی، مینی‌بوس و اتوبوس، توزیع متعادل خطوط ناوگان عمومی ، مدیریت و نظارت بر فعالیت بار درون شهری و حومه، احداث پایانه ، نگهداری و اداره امور پایانه‌های مسافربری و نظارت بر فعالیت آژانس‌های تاکسی تلفنی از وظایف مهم و اصلی سازمانها و واحدهای حمل و نقل همگانی شهرهای با جمعیت کمتر از یکصدهزار نفر است که باید در چارچوب قوانین ودستورالعمل‌های مربوطه اجرایی شوند.