All for Joomla All for Webmasters

کارشناس امور حمل و نقل سازمان شهرداری،خواستار هوشمند سازی ناوگان حمل و نقل عمومی بیجار در راستای خدمات رسانی بهتر به مردم شد.

حسین نگاری صبح امروز در جلسه معارفه رییس سازمان حمل و نقل عمومی بیجار که با حضور سرپرست فرمانداری،شهردار و جمعی از مسئولین در سالن جلسات شهرداری بیجار برگزار شد،اظهار داشت:حمل و نقل عمومی از مهم ترین خدمات مدیریت شهری است که تعامل و همفکری موجب تسریع این اقدام می گردد.

 وی افزود:تاکسیرانان نقش مهمی در ایجاد و دوام فضای امید و نشاط در جامعه ایفا می‌نمایند و ثبات در این امر مستلزم ساماندهی خاصی است.
وی همچنین بر برگزاری دوره های آموزشی ویژه سطوح مختلف در سازمان حمل و نقل شهری با حضور اساتید مجرب تاکید کرد.
کارشناس امور حمل و نقل سازمان شهرداری تهران در ادامه سخنان خود بر ساماندهی سیستم حمل و نقل عمومی شهری بیجار تاکید و اظهار داشت:استفاده از سیستم هوشمند جهت نظارت بر زمان حرکت وسایل نقلیه عمومی و ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مردم است.
وی بر نصب دوربین های شهری در ۶ نقطه مختلف شهر بیجار توسط شهرداری جهت ساماندهی و روان سازی ترافیک شهری تاکید کرد.
نگاری با ابراز تاسف از نوع نگاه و رویکردی که مسائل حمل و نقل عمومی را در شهرهای با جمعیت کمتر از یکصد هزارنفر کم اهمیت تلقی می گردد،افزود: اگر منابع مالی و ابزارهای مدیریتی بهبود پیدا کند و حمایت ها از سازمان های حمل و نقل و اتحادیه افزایش یابدمیتوان با مدیریت یکپارچه و در یک بازده زمانی مشخص برای رفع مشکلات و موانع اقدام کرد.
وی همچنین بر تغییر ساختار نیروی انسانی سازمان حمل و نقل عمومی و کیفی سازی این نیروها تاکید کرد.
کارشناس امور حمل و نقل سازمان شهرداری خاطر نشان کرد:یکی از معیارهای مدیران موفق استفاده از نظرات مشاورین خوب و کارآزموده است.
نگاری در پایان سخنان خود گفت: سازمان حمل و نقل عمومی با همکاری و تعامل با دستگاههای اجرایی در راستای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان بیجاری باید سعی و تلاش کند
در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس از زحمات محمدی قدردانی گردید و محمد الوندیان به عنوان رییس سازمان حمل و نقل شهرداری بیجار معرفی شد. یجار بام ایران،