All for Joomla All for Webmasters

توسعه همه جانبه حمل و نقل موجب رضایتمندی مردم می گردد

بیجار بام ایران فرماندار بیجار با تاکید براینکه نقش حمل و نقل در ایجاد توسعه پایدار انکار پذیر است بیان داشت: توسعه همه جانبه حمل و  نقل موجب رضایت مندی مردم می گردد.


به گزارش خبرنگار بام ایران همزمان با روز حمل و نقل عمومی فرماندار بیجار، معاون فرماندار، رئیس شورای شهر و اصحاب رسانه از سازمان حمل و نقل درون شهری بیجار بازدید کردند.
در طی این بازدید فرماندار بیجار ضمن تبریک این روز به دست اندرکان حمل و نقل اظهار کرد: حمل و نقل از بخش های مهم و زیربنایی در دستیابی به توسعه پایدار است .

وی افزود:توسعه همه جانبه حمل و نقل عمومی به واسطه خدمات دهی مناسب موجب رضایت مندی مردم می گردد

وی همچنین ضمن تقدیر از دست اندکاران سازمان حمل و نقل شهرستان در راستای اجرای طرح زمستانی در جهت رفاه حال همشهریان خاطر نشان کرد: استفاده از نظرات خود مردم در راستای بهینه کردن خدمات حمل و نقل نقش موثری ایفاء می نماید

فرماندار بیجار تصریح کرد:توجه به خدمات مناسب در جهت رفاه و تأمین امنیت در سفرهای شهری بسیار حائز اهمیت بوده و با ایجاد مبدأ و مقصد و کنترل آن توسط بازرسین منجر به رضایت مندی شهروندان گرامی می گردد.

جابه جایی ۲۸ هزار مسافر در طول روز

در بخش دیگری از این دیدار علیرضا محمدی مدیر عامل سازمان حمل و نقل عمومی شهری بیجار از جا به جایی ۲۸ هزار مسافر در طول روز در شهر بیجار توسط ناوگان عمومی خبر داد و اظهار کرد:خوشبختانه آمار جابه جایی در سطح شهر به خوبی انجام می پذیرد و آمار تخلفات بسیار کم است.

وی همچنین از اجرای طرح زمستانی در ۴ نقطه شهر با همکاری اداره آموزش و پرورش بیجار خبر داد و بیان داشت: در حال حاضر ۲۴۰ تاکسی،۳۰مینی بوس،۵ دستگاه ون و ۱۰ دستگاه تاکسی بانوان در حال ارائه خدمات به همشهریان دیار بیجار گروس هستند.

محمدی در پایان به همکاری صمیمانه شهرداری و شورای شهر بیجار جهت حل مشکل این سازمان تاکید کرد.