All for Joomla All for Webmasters

مدیرعامل اتحادیه: بازرسی از مراکز معاینه فنی خودروهای سبک سراسر کشور، امری ضروری و گامی موثر در افزایش امنیت ترددهای درون شهری است

تیم کارشناسان فنی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور  بازرسی از ۱۰ مرکز معاینه فنی خودروهای سبک مستقر در استان کردستان را انجام دادند.

سعید قیصر مدیرعامل اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور اعلام کرد: پس از انجام بازرسی‌ها از ۱۵ مرکزمعاینه فنی خودروهای استان البرز، در مرحله دوم انجام بازرسی‌های سراسر کشوری، استان کردستان انتخاب گردید.

وی با اشاره به انجام بازرسی‌ها در طی روزهای ۸  تا ۱۱ مهر گفت: در این مرحله از ۱۰ مرکز  مستقر در شهرهای دیواندره، بیجار، سقز، بانه، مریوان، سنندج، کامیاران و قروه بازرسی صورت گرفت.

وی ادامه داد: این تیم همچنین از سامانه بازرسی که توسط شورای ترافیک استانداری کردستان که در مراکز مستقر در این استان نصب گردیده بود بازدید نمود.

عزم جدی اتحادیه در  پیشگیری از بروز تخلفات در حوزه معاینه فنی خودروهای سبک

سعید قیصر سپس با اشاره به پیگیری‌های مستمر اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور و دستگیری تعدادی از اعضای باند جعل کارت برگ و برچسب معاینه فنی جعلی در تهران تاکید کرد: مصمم هستیم تا با همکاری نهادها و ارگان های مرتبط، از بروز تخلفات و جرائم  در حوزه معاینه فنی و برگ وبرچسب پیشگیری کنیم.

مدیرعامل اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور در خصوص نگرش تیم کارشناسان فنی این اتحادیه اظهار داشت: بازرسی از مراکز با هدف پیشگیری از بروز حوادث ناشی از نقص فنی در خودروهای سبک انجام می شود و همچنین این تیم با نگاه تخصصی، مراکز متخلف را شناسایی می‌نمایند تا درنهایت وجهه سایر  مدیران شریف و کاردان مراکز معاینه فنی خودروهای سبک حفظ گردد و مالکان خودروها و مردم مطمئن شوند  مدیرانی هستند که صرفا با دید تجاری این مراکز را دایر نمی کنند و صادقانه به امنیت جانی و مالی آنان اهمیت می دهند.

انجام بازرسی‌ها به سود مدیران مراکزی که با خدمت صادقانه برای داشتن شهری ایمن و جامعه ایمن تلاش می کنند

وی ضمن تاکید بر اهمیت همکاری استانداری‌ها و بویژه مدیران‌کل دفاتر شهری و دبیران همتا با تیم کارشناسان فنی اتحادیه اظهار داشت: بازرسی از مراکز معاینه فنی خودروهای سبک سراسر کشور، امری ضروری و گامی موثر در افزایش امنیت ترددهای درون شهری است که این هدف با هماهنگی و تعامل سازنده فراهم می‌‌گردد.

وی سپس اقدامات مدیران مراکز معاینه فنی خودروهای سبک را در جهت ارتقا تجهیزات و کالیبراسیون دستگاه‌های آزمون معاینه فنی، ارزنده توصیف نمود و گفت: قطعا میزان خودروهای سبک در شهرهای کوچک با کلانشهرها و مراکز استان‌ها قابل مقایسه نیست و به همین خاطر تلاش آن دسته از مدیرانی که علیرغم محدودیت ها و تنگناهای مالی در جهت ارتقا تجهیزات و کالیبراسیون دستگاه‌های آزمون معاینه فنی و به کارگیری کارشناسان کارآزموده، ارزنده است.

سعید قیصر تصریح کرد: قطعا انجام بازرسی‌های منظم و آگاه سازی از مشخصات و مولفه های دستورالعمل نحوه ارزیابی مراکز معاینه فنی، به سود مدیرانی است که زمینه کارآفرینی را فراهم  نموده‌اند و به علاوه با عزم جدی برای ارتقا سطح مرکز تحت مدیریت خود تلاش می کنند تا هم تعهدات و وظایفشان را به نحو مطلوب انجام دهندو هم با خدمت صادقانه برای داشتن شهری ایمن و جامعه ایمن تلاش می کنند.