All for Joomla All for Webmasters

اعزام رانندگان نمونه سازمان به مشهد مقدس

اعزام ۴۵ تن از رانندگان نمونه سازمان حمل و نقل همگانی شهر بیجار  به مشهدمقدس…

 

سیدعلیرضا محمدی مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر بیجار  و حومه اعلام کرد: ۴۵ تن از رانندگان نمونه درسازمان حمل و نقل همگانی شهر بیجار  به همراه خانواده های خود۲۱ تیرماه به مشهدمقدس اعزام می شوند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از رانندگان در روز ۲۲ بهمن که در شهر بیجار  و با حضور  بیاتیان نماینده شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی و قیصر مدیرعامل اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور برگزار شد ،گفت: در آن مراسم با پیشنهاد آقای قیصر مدیرعامل اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور قرار شد تا به منظور حفظ روحیه و تجلیل از خادمان بی ادعای این عرصه، اجرای یک  برنامه سفر معنوی  در دستور کار این سازمان قرار بگیرد.

وی ادامه داد: با هماهنگی‌های انجام شده و همراهی مدیرعامل اتحادیه، برنامه‌ریزی این سفرمعنوی انجام شد که بر اساس آن قراراست هنگام بازگشت در شهر قم، مرقد مطهر حضرت معصومه (س) را نیز زیارت نمایند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی بیجار و حومه درخصوص نحوه انتخاب رانندگان گفت:  انتخاب رانندگان برای  این سفر معنوی که به مدت ۴ روز می باشد بسیار امر دشوار و حساسی بود و ما درحقیقت از میان تمام رانندگان نمونه این سازمان این نفرات را برگزیدیم.

وی همچنین ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن  ماه مبارک رمضان  اظهار داشت: امیدواریم با استعانت از الطاف الهی این سفر، توشه‌ای ارزنده برای زائران شریف گردد و برکات این ماه برای آنان با طعم شیرین این سفر زیارتی بیشتر ملموس شود.

لینک خبر در وب سایت سازمان های حمل و نقل همگانی کشور